Sabriye-Adem-Berna Arasında İlginç Aşk Üçgeni

Uykusunda konuşman Adem'in yanına giden Sabriye'nin "Berna mı güzel, yoksa ben mi?" diye sorması akıllara "Adem, Berna'dan hoşlanıyor mu?" sorusunu getirdi.

Sabriye-Adem-Berna Arasında İlginç Aşk Üçgeni
Sabriye-Adem-Berna Arasında İlginç Aşk Üçgeni Harun Gürcan

Birleşme partisinin sonrasında ünlüler takımından Adem Kılıççı ile Berna Keklikler'in sürekli olarak baş başa vakit geçirmeye başlaması dedikoduları da hemen arkasından getirmişti. Adem, yakın arkadaşı Sabriye Şengül'ün fikrini almadan Berna ile ortak bir alan oluşturma kararı vermişti. Bu olayların sonrasında dün akşam enteresan bir olay daha yaşandı.

ADEM UYKUSUNDA KONUŞMAYA BAŞLADI

Barakada herkesin uyuduğu esnada Adem, bir anda uykusunda konuşmaya başladı. Sabriye ise fırsattan istifade ederek takım arkadaşının yanına giderek ağzından laf almaya çalıştı. "Berna mı daha hoş, ben mi?" diyen Sabriye'ye, Adem'den bir yanıt gelmedi. Fakat bu görüntüler, "Adem, Berna'ya mı aşık?" sorusunu akıllara getirdi.

SABRİYE-BERNA GERİLİMİ

Ertesi gün iki takım embol oyununda karşı karşıya geldiler. Kadınlar finali sırasında Sabriye ile Berna arasında tansiyonlar yükseldi. Bazı izleyiciler, Sabriye'nin Adem'i kıskanmasından dolayı agresif tavırlar sergilediğini düşündüler. Adem'in, rakip takımdan Berna'ya hiçbir şey söylemeyip Sabriye'yi susturması çalışması dikkati çekti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu