Plaja Ölü İnekler Vuruyor

Antalya'nın Alanya ilçesinde ölü inek Keykubat Plajı kıyısına vurdu. Plaja güneşlenmek ve yüzmek için gelen turistler, telef olmuş ineği görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

Plaja Ölü İnekler Vuruyor
Plaja Ölü İnekler Vuruyor Harun Gürcan

Antalya'nın Alanya ilçesinde sahile inen vatandaşlar karşılaştıkları manzara sonrasında şok oldular. Alanya sahiline vurmuş ölü inek halkı endişelendirmeye başladı. Hayvan ticareti yapıldığı sırada öldüğü için gemiden atıldığı veya düştüğü tahmin edilen inek, sabah saatlerinde Keykubat Plajı kıyısında görüldü. Keykuba plajına güneşlenmek ve yüzmek için gelen turistler, sahile vurmuş ölü ineği görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Sahil kenarında ki lüks restoranlara kahvaltı için gelen tatilciler, şaşkın bakışlarıyla sahilen vurmuş inek manzarasıyla kahvaltı yaptı.


KEPÇEYLE KALDIRILDI

Sahil kenarnda ki bir işletmenin ihbar etmesinin ardından harekete geçen Alanya Belediyesi Çevre Kontrol Şube Müdürlüğü ekipleri, ilk yaptıkları inceleme sonrasında ölen ineği kepçeyle olay yerinden kaldırdı.


1 AY İÇİNDE TELEF OLMUŞ 6 İNEK KIYAYA VURDU

Gemiden öldükleri için atıldığı ya da düştüğü tahmin ettiklerini ifade eden Alanya Belediye Başkanı Adem Yücel, 1 ay içinde telef olmuş 6 Hollanda İneğinin daha ilçenin farklı bölgesindeki sahillere vurduğunu söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu