TSK'dan Giresun'da Terör Operasyonu

Giresun İl Jandarma Komutanlığının Giresun'da terör örgütlerinin barınma ve faaliyette bulunmalarını engellemek için operasyonların devam ettiği öğrenildi.

TSK'dan Giresun'da Terör Operasyonu
TSK'dan Giresun'da Terör Operasyonu Harun Gürcan

Giresun İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafınca Giresun kırsalında terör örgütlerinin barınma ve faaliyette bulunmalarını engellemek için operasyonların devam ettiği öğrenildi. İl Jandarma Komutanlığı konuyla ilgili olarak bir yazılı açıklama yaptı. Komutanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, kış ayları süresince aralıksız sürdürülen operasyonların, havaların ısınmaya başlamasıyla beraber bölücü terör örgütünün Karadeniz Bölgesi'ne gerçekleştirdiği giriş çıkışı engellemek ve eylem yapmalarına izin vermeden etkisiz hale getirmek amacıyla artırıldığı ifade edildi.

JANDARMA KOMUTANLIĞINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

Giresun İl Jandarma Komutanlığının yaptığı yazılı açıklamaya göre, 9 Mayıs tarihinde Espiye'de gerçekleştirilen arazi aramasıyla operasyonların devam ettirildiğine değinildi, "Operasyona, Giresun Bulancak Jandarma Özel harekat Tabur Komutanlığı, Polis Özel Harekat Timleri ile zırhlı araçlar ve özel eğitimli görev köpekleri katılmıştır. Operasyon esnasında teröristlerin kullanabilecekleri tüm alanlar aranmış, bölgemize giriş yapabilecekleri tüm güzergahlar kontrol edilmiştir." ifadelerine yer verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Eski jandarma     2017-05-11 Helal olsun komutanlarıma. Allah yardımcıları olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu