Yeni Need For Speed Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

Yeni Need For Speed Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı
Yeni Need For Speed Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı Harun Gürcan

Need for Speed oyunları, 90'lı yıllar itibarı ile bilgisayarlarımızda ve oyun konsollarımızda oynadığımız en etkin yarış oyunları listesinde yer bulmuştu.

Arcade yarış oyunu türünün bu iddialı temsilcisi, Underground oyunları ile zirveyi yaşamıştı. Fakat Underground serisinden ve Most Wanted'dan sonra satışa sunulan diğer Need for Speed oyunları ne yazıkki beklenilentiyi karşılayamamıştı. 2015 yılında ise Need for Speed serisi baştan düzenlenmiş, Need for Speed adını taşıyan oyun geçtiğimiz sene Mart ayında PC için satışa sunulmuştu.

2016'da çıkan Need for Speed oyunu hoş grafikleriyle dikkatleri üzerinde topluyor ve serinin en sevilen özelliklerini bir arada bulunduruyordu. Araç modifiye özellikleri, heyecanlı polis kovalamacaları ve zorlu yanlama sahneleriyle Need for Speed'in beğenimizi kazanmıştı. Oyun geliştiricisi Ghost Games, geçtiğimiz günlerde yeni Need for Speed oyunu hakkında bilgiler paylaştı.

Ghost Games ekibinin verdiği bilgilere dayalı olarak yeni Need for Speed oyununu bu senenin sonunda satışa sunulacak. Bu bilgi net bir çıkış tarihi olmasa da, oyun büyük ihtimalle 2017 kış sezonunda, yani yurt dışında Noel'in kutlandığı Christmas döneminde satışa sunulacak.

Yeni Need for Speed hakkında paylaşılan diğer bilgiler arasında oyunun sürekli internete bağlı olma zorunluluğunun olmadığı yer alıyor. Hatırlanacağı üzere serinin önceki oyununda tek başınıza oynuyor olsanız dahi internete bağlı olmanız gerekiyordu. Ayrıca oyunu durduramıyordunuz. Yeni oyunda ise oyunun tek başınıza tamamıyla offline olarak oynayabileceksiniz.

Yeni Need for Speed'de serinin sevilen özellikleri de korunacak. Araç modifiye imkânı, polis kovalamacaları korunan özellikler olarak listede yer alıyor.
Ghost Games, önümüzdeki ay düzenlenecek EA PLAY etkinliğinde oyun ile ilgili daha fazla ayrıntıın paylaşılacağı bilgisini veriyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu