Bir Anneler Günü Mesajıda Jandarma Bandosundan

Jandarma Genel Komutanlığının Anneler Günü için hazırladığı klipte, komutanlar ile askerler sevgi dolu sözlerle annelerinin gününü kutladı.

Bir Anneler Günü Mesajıda Jandarma Bandosundan
Bir Anneler Günü Mesajıda Jandarma Bandosundan Harun Gürcan

Anneler günü hazırlanan şarkının sözlerini ve bestesini Jandarma Bandosu kayda aldı. Çekilen görüntüler ise Beştepe Jandarma Genel Komutanlığı karargahı ile Ankara İl Jandarma Komutanlığında çekildi.

Kurgusu Jandarma Genel Komutanlığı Sosyal Medya Şube Müdürlüğü personeli tarafından yapılan klipte, komutanların ve askerlerin anneleri için ifade ettiği duygu dolu mesajlar yer aldı.

KLİBİN SÖZLERİ ŞU ŞEKİLDE

"Anneciğim, bugün askerlikte ilk günüm. Anneler Günün kutlu olsun, seni çok seviyorum. Bir tanem, anneciğim, seni çok seviyorum. Kutluyorum Anneler Günü'nü. Saygılarımla. Güzel annem seni ben canım kadar severim. Sen benim bir tanemsin, ellerinden öperim. Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun anne sevgisi her zaman yüreğimizdedir. Başta şehit annelerimiz olmak üzere bütün annelerimizin Anneler Günü'nü kutlarım. Anne seni çok özledim. Sevdiğim ilk kadınsın sen. Seni çok seviyorum anneciğim."

Klip, bir komutanın "Size bir hediyemiz var, kabul eder misiniz?" diye sorduğu yaşlı bir kadının, "Sizin kendiniz hediyesiniz" sözleriyle sona eriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu