Bahçeli Twitterden 'Anneler Günü' Mesajı Paylaştı

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Annelik fedakarlık numunesi, sevgi nişanesi, en iyi niyet, en görkemli insani ve manevi ziynettir. Anne ömür boyu baş tacı edilecek değerdir." dedi.

Bahçeli Twitterden 'Anneler Günü' Mesajı Paylaştı
Bahçeli Twitterden 'Anneler Günü' Mesajı Paylaştı Harun Gürcan

MHP'den yapılan açıklamaya göre Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden "Anneler Günü" mesajı yayınladı.

Annelerin, "ışığı hiç solmayan bir hayat kaynağı, huzur ve bereket sağanağı, kavuşmakla bile dinmeyen bir hasret vahası" olduğunu belirten Bahçeli, "Annelik fedakarlık numunesi, sevgi nişanesi, en iyi niyet, en muhteşem insani ve manevi ziynettir. Anne ömür boyu baş tacı edilecek değerdir. Onları kırmayalım, incitmeyelim, üzmeyelim. Çünkü haklarını ödememizin belki de imkânsız olduğu yüksek kıymet tabii ki annedir." şeklinde konuştu.

BAHÇELİ'NİN ANNELER GÜNÜ MESAJI

"Dokunması buram buram şefkat ve merhamet, bakması da haysiyet ve hoşgörüdür. Bütün annelerimizin Anneler Günü'nü tebrik ediyor, her birine en iyi dileklerimi sunuyorum. Annelik oldukça insanlık hep var olacaktır. Başta özlemle andığım, ismi geçtiğinde kalbimin titrediği saygıdeğer annem olmak üzere vefat etmiş annelerimize Allah'tan rahmet diliyorum."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu