Antalya'nın Meşhur Sahilinde Fuhuş Pazarlığı

Antalya'nın dünyaca tanınmış Konyaaltı Sahili, gündüz tatilcilerin akşamları ise fuhuş yapan kadınların işgaline uğruyor. Yoldan geçen araçtakilerle yapılan fuhuş pazarlığı yüzünden bazı zamanlar trafik bile tıkanıyor.

Antalya'nın Meşhur Sahilinde Fuhuş Pazarlığı
Antalya'nın Meşhur Sahilinde Fuhuş Pazarlığı Harun Gürcan

Gündüz vakitlerinde havanın oldukça sıcak olmasından dolayı havadan bunalıp serinlemek isteyen Antalya halkı ve turistlerin akın ettiği Konyaaltı Sahili, akşam saatlerinde ise fuhuş pazarlığı yapılan yer haline geliyor. Sahilin olduğu caddede; mini kıyafetleri, yüksek topuklu ve renkli ayakkabıları ve fileli çorapları ile müşteri bekleyen hayat kadınları yoldan geçen otomobillere ellerindeki feneri yakıp söndürerek işaret veriyor.

TUVALETE SAKLANIYOR

Fuhuş çetesi kadınları otomobille getiriyor ardından hayat kadınları yoldan geçen sürücülerle pazarlık yaptığı esnada biraz daha geride gözcü olarak bekliyorlar. Gözcüler devriye gezen polisleri gördüklerinde hızla gelip kadınları sahilden uzalaştırıyor. Kadınların bazıları ise orada bekleyen otomobile binerken bazları da ağaçlık alanlara kaçarak gizleniyorlar. Devriye gezen polislerin uzaklaştığını gören kadınlar yenidendan yola çıkıyor. Konyaaltı Sahili'nde fuhuş yapan kadıların otomobille gelenlerle pazarlık yapması zaman zaman bölgede trafiğin sıkışmasına neden oluyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hakkı     2017-05-14 rezalet... antalya bu kadar düşmüş olamaz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu