İstanbul'da Yollar Kapatılıyor 17 Mayısa Dikkat

Fenerbahçe A.Ş.-Medipol Başakşehir FK takımları arasında yapılacak olan Ziraat Türkiye Kupası yarı final futbol maçı gerekçesiyle yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul'da Yollar Kapatılıyor 17 Mayısa Dikkat
İstanbul'da Yollar Kapatılıyor 17 Mayısa Dikkat Harun Gürcan

İstanbul'da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksinde Fenerbahçe A.Ş. - Medipol Başakşehir FK takımlarının karşı karşıya geleceği ve saat 20.45'de yapılacak olan Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçı gerekçesiyle 17 mayıs saat 17.45’ten itibaren İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak.

TRAFİĞE KAPANACAK YOLLAR

"D-100 güney yol Boğaziçi Köprüsünden geliş Üsküdar-Harem ayrımından itibaren Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’ne kadar gelen Güney bağlantı yolu araç trafiğine kapatılacak.
Recep Peker Caddesi (Yoğurtçu Parkı Caddesi Kavşağından Bağdat Caddesi Kavşağına kadar olan kısım) araç trafiğine kapatılacak.
Bağdat Caddesi (Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi arkası Taşköprü Caddesi D-100 bağlantı yolu katılımından itibaren Kızıltoprak Recep Peker Caddesi Kavşağına kadar olan kısım) araç trafiğine kapatılacak."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu