Yatak Odasındaki Gizli Kamera Tüm Sırrı Çözdü

Adana'da bir ev sahibi, 1.5 yıldır altın ve para çalınan yatak odasına gizli kamera takınca, hırsızın komşu kadın olduğunu ortaya çıkardı.

Yatak Odasındaki Gizli Kamera Tüm Sırrı Çözdü
Yatak Odasındaki Gizli Kamera Tüm Sırrı Çözdü Harun Gürcan

 

Adana'nın Seyhan ilçesinde gerçekleşen bu hırsızlık olayı, Fatih K.'nin yatak odasından 1.5 yıldır 15 bin lira değerinde altın ve para çalınmasıyla başladı. Hırsızlıkla bir türlü baş edemeyen Fatih K. yatak odasına gizli kamera kodyu.

HIRSIZ KOMŞU

Fatih K. akşam işten döndükten sonra kamera görüntülerini izlediği sırada bir kadının yatak odasına girerek elbise dolabının içinde para olan cüzdanı aldığını gördü. Görüntüyü detaylı bir şekilde incelediği zaman ise hırsızlık yapan kadının alt komşusu Dilek A. olduğunu fark etti.

'ZARARI ÖDEYİN' DEDİ

Fatih K., polise hırsız komşusunu ihbar  etmeden önce Dilek A.'nın eşini çağırıp zararının ödenmesini söyledi. Fatih K., aradan zaman geçmesine rağmen zararının ödenmemesi sebebiyle görüntüler ile beraber polise başvurdu.

TELEFONLA KONUŞMA BAHANESİYLE YATAK ODASINA GİRDİ

Polis komşusundan gelen suçlama sonucunda Dilek A.'yı gözaltına aldı. Fatih K.'nin polis ekiplerine verdiği ifadesinde, Dilek A.'nın eve kahve içme gerekçesiyle gelip mutfakta eşiyle kahve içtiği sırada telefonu çaldığını, konuşma bahanesiyle yatak odasına gidip burada telefonla konuşurken bir taraftan da hırsızlık yaptığını ifade ettiği öğrenildi. Ayrıca Fatih K., Dilek A. ve kardeşinin eve gelerek kendilerinin kapısını zorlayıp tehdit ve hakaret ettiğini de kaydetti. Dilek A.'ya hem tehdit ve hakaret hem de hırsızlık suçundan işlemleri yapıldı. İşlemlerin ardından Dilek A. ifadesinin alındı ve adliyeye sevk edildi. Zanlı çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu