Survivorda Bu Hafta Kim Elendi?

Survivor 2017'de üst üste dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından Anıl,16 Mayıs Salı günü yapılan ada konseyinde Survivor'a veda etti.

Survivorda Bu Hafta Kim Elendi?
Survivorda Bu Hafta Kim Elendi? Harun Gürcan

Survivor'da Cumartesi günü ekranlara gelen bölümde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunu için yarıştı. Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu 2-0 kazandı. Gönüllüler takımının kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu ise Gökhan kazandı.

3 KİŞİ BİRDEN ELEME POTASINA GİRDİ

Eleme adaylarını belirlemek için ada konseyine gidildi ancak bir sürpriz yaşandı ve Anıl ile Berna 2'şer oy alarak elemeye kaldı. Gökhan'ın Volkan'ın adını vermesiyle 2 kişinin elemeye kalması beklenen gecede 3 kişi elemeye adayı olması herkesi şaşırttı. Survivor'da Pazar günü ekranlara gelen bölümde ünlüler ve gönüllüler takımı elemeye kalacak isimlerin belirleneceği dokunulmazlık oyunu için yarıştı.

GÖKHAN DOKUNULMAZLIK SEMBOLÜNÜ KAZANDI

İlk oynanan bayrak yarışında kazanan taraf gönüllüler takımı oldu. İkinci oyunun ise ünlüler takımı galip geldi. Finale kalan dokunulmazlık oyunununda galip gelen taraf yine ünlüler takımı oldu. Gönüllüler takımı Cumartesi günü 3 eleme adayı çıkardığı ve Gökhan dokunulmazlık sembolünün sahibi olduğu için farklı bir bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı.

ANIL ADAYA VEDA ETTİ

Yapılan dokunulmazlık oyununda yalnızca Elif ile Ogeday yarıştı. Ogeday oyunda galip gelen taraf olunca Elif otomatik olarak Berna, Anıl ve Volkan'ın ardından elemeye kalan son isim olarak potaya girdi. Bu sonuca göre ada konseyinde bir ilk yaşandı ve oylama yapılmadan eleme adayı belli oldu. Gelen SMS oyları sonucunda Anıl adaya veda eden isim oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu