İsmail Küçükkaya'dan Mesut Yar'a Cevap

Mesut Yar'ın Fox TV'de haber programlarının kaldırılacağı yönündeki iddiasına yanıt veren İsmail Küçükkaya, "Mesut Yar, yakın zamanda yeme içme programı yapacak" dedi.

İsmail Küçükkaya'dan Mesut Yar'a Cevap
İsmail Küçükkaya'dan Mesut Yar'a Cevap Harun Gürcan

Fox TV'de haber spikerliği yapan Fatih Portakal ve İsmail  Küçükkaya'nın sunmuş olduğu haber bültenleri kaldırılacağı iddiası gündemde resmen bomba etkisine neden oldu.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA'DAN YANIT

Konu ile ilgili Fatih Portakal sessizliğini korurken, İsmail Küçükkaya iddiayı gündeme taşıyan Posta gazetesi yazarı Mesut Yar'a ince bir gönderme yaptı. Mesut Yar'ın yakın zamanda yeme içme programı yapacağını belirten Küçükkaya, "Mesut Yar hakkında bir haber duydum, kendisi magazin falan işleri yapan birisi, yakında dijital bir platformda yeme içme programı yapacakmış. Kendisine başarılar diliyorum" diye konuştu.

MESUT YAR'IN O SÖZLERİ

Mesut Yar, Posta gazetesindeki köşesinde şu ifadelere yer verdi: "Bu çok acayip bir söylenti. İddiaya göre FOX önümüzdeki dönemde TV8 gibi bir eğlence kanalına dönüşerek reyting rekoru kıran habercilerini yeni kuracağı haber kanalında değerlendirecekmiş. Bu tip kulislere itibar eden bir adam değilim, böyle bir şeye de ihtimal vermiyorum ama bu söylentinin dumanı bir hayli yoğun. Dur bakalım!"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu