Emrah'tan Oğluna Yanıt Geldi

Emrah, kendisi hakkında açıklamalarda bulunan oğlu Tayfun'a "Edebim el vermez edepsizlik edene, susmak en Güzel cevap edebi elden gidene" sözüyle cevap verdi.

Emrah'tan Oğluna Yanıt Geldi
Emrah'tan Oğluna Yanıt Geldi Harun Gürcan

Çekimleri Kapadokya'da devam eden 'Aşk ve Mavi' dizisinde oynayan Emrah, şimdilerde bir dönem reddedip sonrasında kabul ettiği oğlu Tayfun'la anılıyor.

"ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRİYORUM"

Oğlunun geçtiğimiz günler de sosyal medya hesabından paylaştığı "Babama gittim. Babam beni kabul etmedi. Hemen sonrasında kardeşimle bir fotoğraf paylaştı. Canım yandı. Yaşım kaç olursa olsun, ben de babamın omzuna başımı yaslamak isterdim. Bu bir kıskançlık değil. Neticede o da benim kardeşim. Çok zor günler geçiriyorum. Çok mu şey istiyorum? Bilmiyorum…" sözleriyle magazin gündemini oldukça meşgul eden Emrah her ne kadar bu konulardan ve polemikten uzak durmak istese de bunu başaramadı.

YUNUS EMRE'NİN SÖZÜYLE YANIT VERDİ

Konu ile ilgili sessiz kalmak isteyen Emrah ile ilgili açıklamaların bitmemesi üzerine yaşananlara Yunus Emre'den bir sözle cevap verdi. Emrah, oğlu Tayfun'un savına; "Edebim El Vermez Edepsizlik Edene, Susmak En Güzel Cevap Edebi Elden Gidene…" biçimindeki paylaşımıyla göndermede bulundu.

EMRAH'IN CEVABI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu