Adana'da Hostes Kaçırıldı

Adana'da özel kolejin öğrenci servisi sürücüsü, aynı serviste hosteslik yapan 3 çocuk annesi kadını kaçırdı. Talihsiz kadının eşi ise isyan etti.

Adana'da Hostes Kaçırıldı
Adana'da Hostes Kaçırıldı Harun Gürcan

Adana'da özel bir kolejde öğrencileri taşıyan bir servisin sürücülüğünü yapan bir kişinin aynı seviste hosteslik yapan 3 çocuk annesi kadını kaçırdığı iddia edildi. Gelen bilgiye göre, Seyhan ilçesi Mavi Bulvar'da gerçekleşen olayda bir özel kolejin öğrenci servisinde hosteslik yapmakta olan 3 çocuk annesi Mehtap H. 16 Mayıs günü sabah saat 10.00 gibi evden "Bir arkadaşımla yeni bir iş başvurusu yapmak üzere buluşacağız" diyerek evden çıktı.

"ABLA BENİ KURTARIN"

Fakat genç kadından ailesi bir daha haber alamada. Kadının kocası Gökhan H. eşinden haber alamayınca eşinin annesini arayıp eşini sordu. Anne de kızıyla sabah görüştüğünü bir arkadaşıyla iş aramaya çıktığını anlattı. Bir süre sonra ise genç kadının kız kardeşinin telefonuna "Ben Mehmet, kız kardeşiniz benim yanımda çocuklar size emanet" diye bir mesaj geldi. Gökhan H. gelen bu mesaj üzerine polise başvurarak eşinin öğrenci servisinde hostes olarak görev yaptığını servis şoförü Mehmet B.'nin eşini kaçırdığını ileri sürerek ifade verdi. Yapılan başvuru üzerine polisler genç kadın ve zanlıyı aramaya başladı. Bir süre sonrada genç kadının ablası, çalan telefonunu açtığında Mehtap H, "Abla beni kurtarın" dedikten sonra telefon kapandı.

"ÇOCUKLARIM ANNELERİNİ SORUYOR CEVAP VEREMİYORUM"

Gökhan H. eşinin hayatından endişe ettiğini belirterek, "Benim eşim kaçırıldı, kaçmadı. Bunu da birlikte çalıştığı ve bizim de ailece görüştüğümüz evli 3 çocuklu biri yaptı. Bende 3 çocukla baş başa kaldım. Çocuklarım annelerini soruyor cevap veremiyorum. Biran önce eşimin bulunmasını istiyorum. Bu şahıs eşime iş bulacağını söyleyerek kandırıp kaçırmış" dedi.
Olaydan sonra yapılan başvuru üzerine polis genç kadın ve zanlıyı bulmak için soruşturma devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu