Bulgaristan Ziyareti İki Yeni Proje

Bulgaristan ziyareti esnasında ilk olarak Nesebar Belediyesi'ni ziyaret eden Başkan Kesimoğlu ve heyeti,iki yeni projenin hayata geçirilmesi için imzaları attı.

Bulgaristan Ziyareti İki Yeni Proje
Bulgaristan Ziyareti İki Yeni Proje

 

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu başkanlığındaki heyet, Bulgaristan'a yapılan ziyarette Nesebar ve Ruen Belediyeleri ile iki yeni projenin hayata geçirilmesi için imzaları attı.


Bulgaristan ziyareti esnasında ilk olarak Nesebar Belediyesi'ni ziyaret eden Başkan Kesimoğlu ve heyeti, Interreg IPA Sınır Ötesi İşbirliği Bulgaristan – Türkiye Programı Birinci Teklif Verme Çağrısı kapsamında sunulacak olan Nesebar Belediyesi'nin Lider Partner, Kırklareli Belediyesi'nin ise Proje Partneri olduğu "Nesebar ve Kırklareli'nde dünya, kültürel ve doğal mirasın korunarak turistik cazibesinin arttırılması" isimli projenin imza törenini gerçekleştirdi.

Proje, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ve Nesebar Belediye Başkanı Nikolay Dimitrov arasında imzalandı.

Kesimoğlu başkanlığındaki heyet daha sonra Ruen Belediyesi'ni ziyaret etti.

KIRKLARELİ'NİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRMEK ADINA KARARLI ADIMLAR ATIYORUZ…

Kırklareli Belediyesi olarak yeni projelerin hayata geçmesi adına kararlı adımlar attıklarını belirten Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu '' Kırklareli'nin çehresini değiştirmek adına yeni projeler geliştirip hayata geçirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Bulgaristan ziyaretimiz esnasında Nesebar ve Ruen Belediyeleri ile yeni projelerimizi hayata geçirmek adına imzalarımızı attık. Nesebar ile bu ikinci projemiz olacak. Ruen Belediyesi ile üçüncü projemizi yapıyoruz'' dedi.

Nesebar Belediyesi ile imzaladıkları proje ile Waldorf korusuna yatırım yapacaklarını belirten Kesimoğlu '' Bu proje içerisinde Waldorf korusu çevresinin güneş panelleri ile aydınlatılması, çevresinin taş duvar ve kafes telden çit yapılması, koru içerisinde yürüyüş yolları, çocuk oyun grupları ve fitness spor aletleri ve piknik alanı yaratacağız'' diye konuştu.

Ruen Belediyesi ile üçüncü projelerini yapacaklarını ifade eden Kesimoğlu '' Sınır ötesi bölgede afetleri önlemenin anahtarı ve risk yönetimi – Kırklareli ve Ruen belediyeleri arasındaki ortak yatırımlar ve en iyi uygulamalar" isimli projemiz ile Karahıdır Korusu çevresinin güneş panelleri ile aydınlatılması ve yangın söndürme vanaları ve tesisatı yapacağız'' dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu