Kayseri'de 14 Yaşındaki Kıza Cinsel İstismarda Bulunan Genç Tutuklandı

Kayseri'de 14 yaşındaki kız çocuğunu, 'erkekliğime hakaret etti' diyerek zorla öpen 18 yaşındaki B.P. isimli genç, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kayseri'de 14 Yaşındaki Kıza Cinsel İstismarda Bulunan Genç Tutuklandı
Kayseri'de 14 Yaşındaki Kıza Cinsel İstismarda Bulunan Genç Tutuklandı Harun Gürcan

Kayseri'de evine çağırdığı 14 yaşındaki genç kızı, 'sen nasıl erkeksin' dediği bahanesiyle gözlerini kapatıp öptüğünü ifade eden 18 yaşındaki tutuksuz yargılanmakta olan sanık B.P., mahkeme tarafından 'çocuğun cinsel istismarı' suçundan tutuklandı.

MAĞDUR MAHKEMEYE KATILMADI

Kayseri 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yapılan davada tutuksuz yargılanan sanık B.P. (18), mağdurun annesi B.A. (44) ile avukatlar hazır katılırken, mağdur A.A. (14) ise duruşmaya katılmadı.

"ERKEKLİĞİME HAKARET ETTİ, BEN DE ÖPTÜM"

18 yaşındaki tutuksuz yargılanan sanık B.P. mahkemede yaptığı savunmasında, "Mağdur arkadaşım olur. Saat: 23.00 sıralarıydı, gidecek hiçbir yeri olmadığını, şiddet gördüğünü söyledi. Kendi rızası ile bizim eve gittik. Evde annem, kız kardeşim vardı. Onlar bir odada, ben başka bir odada kaldım. O önceden beni mahallede öpmek istedi, ben kendimi geri çekmiştim. Evde de yine aynı böyle konu açıldı. Bana 'Sen ne biçim erkeksin' diyerek erkekliğime hakaret etti. Ben de gözlerimi kapatarak öptüm, dudağından mı öptüm bilmiyorum, gözlerim kapalıydı" diye konuştu.

"BİZE DARILDI EVDEN KAÇTI"

Mağdur kızın annesi B.A. ise sanıktan şikayetçi olduğunu ifade ederek, "Mağdur benim kızım olur. Bize darıldı, küstü, evden kaçtı. Sanığın yanına gitmiş, bir gün sonra eve geldiğinde dudağı mordu, sıkıştırdım, olayı anlattı. Kızım şuanda yurtta kalıyor. Yurdun voleybol turnuvası için Aydın'a gitti. Sanıktan şikayetçiyim" dedi.

SANIĞIN ANNESİ: KIZ BENİMLE BİRLİKTE YATTI

"Oğlum olay günü saat: 23.00 sıralarında mağdur kız ile birlikte eve geldi. Kız kendini Melis olarak tanıttı. 19 yaşında olduğunu, gidecek yeri olmadığını, şiddete uğradığını söyledi. O gece kızım, ben ve mağdur kız aynı odada, oğlum ise başka odada yattı. Sabah 07.00 gibi de evden ayrıldı." dedi.

Mahkeme heyeti, 'çocuğun cinsel istismarı' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçlarından tutuksuz yargılanan sanık B.P.'nin tutuklanmasına, mağdur A.A.'nın da diğer celse zorla getirilmesine karar vererek, duruşmayı erteledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu