First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?

Suudi Arabistan'dan sonra yurt dışı gezisine İsrail'le devam eden ABD Başkanı Trump, uçaktan indiğinde eşinin ilginç bir tepkisiyle karşılaştı. First Lady Melania, kırmızı halıda yürürken elini tutmak isteyen Trump'ın elini tokatladı.

First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi? Harun Gürcan

ABD Başkanı Donald Trump, başkanlık döneminin ilk yur dışı gezisi için Suudi Arabistan'ın ardından İsrail'e geçti.

Günün erken saatlerinde Tel Aviv'e iniş yapan Trump'ı havalimanında tüm İsrail kabinesi tarafından kırmızı halıyla karşılandı.

Fakat Trump'a gösterilen bu üst düzey saygı gösterisi, Trump'ın en yakınından gelen bir hareketle gölgelendi.

TRUMP'IN ELİNİ TOKATLADI

Başkanlık uçağından inen ve ardından kırmızı halıya yönelen Trump, bir ara arkasından gelen eşinin elini tutmak istedi. Arkasına bakmadan elini arkasından gelen eşine doğru uzatan Trump, bu esnada çok tartışılacak bir tepkiyle karşı karşıya kaldı. Melania Trump, eşinin elini tokatlayarak, Trump'ın isteğini reddetti. O dakikaların görüntüsü, hem İsrail hem de dünya basınında çok tartışıldı.

BU BİR İNTİKAM MIYDI?

Melania Trump'ın, Suudi Arabistan'da gerçekleştirilen karşılama töreni esnasında Trump'ın 5 metre kadar gerisinde tek başına yürümesi gündemi meşgul etmişti. First Lady'nin, o manzarada kendisiyle ilgilenmeyen ve yalnız bırakan eşine, İsrail'de bu hareketiyle tepki gösterdiği iddia edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu