Künye

İmtiyaz Sahibi

Hakan SATILMIŞ
hakansatilmis@gmail.com

Genel Yayın Yönetmeni
Murat Narman

muratnarman@efhaber.com

Koordinatör
Harun Gürcan
hrn.grcn80@gmail.com

Haber Editörü
Celalettin Yünel

celalettinyunel@efhaber.com

  Ekonomi Editörü

  Mert İbradı

mertibradi@efhaber.com

Spor Editörü
Ahmet Ozan
ahmetozan@efhaber.com

Gece Vardiyası Editörü

Harun Gürcan
hrn.grcn80@gmail.com

 

 

Hukuk Danışmanı
Av. Aydoğan Tan
(0532) 562 77 52

Mali Müşavir
Çetin Şakir Çağlayan

Yazılım Gazisoft Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. 

Yer Sağlayıcı / Hosting

GoDaddy Operating Company, LLC.

Adres: Kızıltoprak Mah. 947.sok No:9 Muratpaşa/Antalya

Telefon  : (0242) 248 72 11

GSM       : (532) 645 50 66

E-Posta İletişim Mail  : haber@efhaber.com

EFHABER.COM

İhlas Haber Ajansı

efhaber.com  İhlas Haber Ajası (İHA) Resmi abonesidir..

sanalbasin_uyesidir

efhaber.com SanalBasın  üyesidir.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
efhaber.com  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sitede yayınlanan tüm yazarların yazdığı makalelerinin sorumlulukları yazarların kendilerine aittir.

Yayın Hakları ile ilgili bildirimlerde bulunmak için yayinhaklari@efhaber.com adresini kullanabilirsiniz.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

www.efhaber.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri haber@efhaber.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2016 efhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları efhaber.com ‘a aittir. efhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar efhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.efhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. efhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within efhaber.com However, sometimes the efhaber.com uses third parties to process your information efhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the efhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the efhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the efhaber.com and its services. When you use efhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu