Antalya'da Kitap Kafe Anlayışı Değişiyor

Antalya'da Kitap Cafe eksikliği kitap severler acısından üzücü bir durumdu. Yeni girişimciler sayesinde Antalya yeni bir kitap kafe ile buluştu. Farklı bir anlayış ile müşterilerine hizmet veren Ch'i Book Cafe, kitap sevenlerin yeni kitap buluşma noktası olacak gibi gözüküyor. Antalya kitap kafe denince akla gelecek ilk isim.

Antalya'da Kitap Kafe Anlayışı Değişiyor

Yaşam - 2017-08-31 22:04:08

Antalya'da birçok müşteriye hitap eden sayısız cafe bulunmakta. Fakat kitapseverlere hitap edecek, onların dilinden konuşacak bir kafe ne yazık ki yok. Antalya'nın bu büyük eksikliği yeni bir girişim ile kapatılmış gibi gözükmekte. Kitap buluşmalarının yapılacağı, kitapseverlerin kitaplarını alıp, rahat ve huzurlu bir ortamda okuyacağı bir kafe, bir kitap kafe hizmete girdi. Ch'i Book Cafe bir kitap kafe olarak Antalya'nın bu büyük eksiğini kapatacak gibi durmakta. 

"farklı bir konsept ile aciliyoruz" dediler bundan yaklaşık bir ay önce. Antalya'ya yepyeni ve gerçekten farklı bir mekan kazandırdılar. Antalya gibi büyük bir şehirde en büyük eksiklerden birini fark edip, kitapseverlerin uğrayacağı, uğramakla kalmayıp kitap üzerine sohbetler, buluşmalar yapabileceği bir mekan kazandirdilar. 
Her köşesi en ince detayına kadar düşünülmüş. Kafeyi gezerken her yerde bir dize, bir şair,bir yazar, bir tümce karşılıyor sizi edebiyat dünyasından. Bir kez dalınca o dünyaya bağımlısı oluyorsunuz, çıkmak istemiyorsunuz Ch'i Book'tan. 

Bir Cafe Bir Oyun Alanı
 

Çocuklar da unutulmamis, en önemli özelliklerinden biri de bu bizce. Siz kitabınıza dalıp iceceginizi yudumlarken, gönül rahatlığıyla çocuğunuzu birakabileceginiz bir alan da mevcut.  Burası da elbette kitaplarla dolu. Ne kadar erken başlarlarsa kitaplarla haşır neşir olmaya o kadar iyi bir okuyucu olacaklar ileride diyor kafenin sahipleri. Bunu destekleme adına da gerçekten cok emek vermisler  cocuk alanına. 
Kafenin sahipleri mütevazı, samimi, oldukça guleryuzlu, yeni fikirlere ve paylasimlara açık insanlar. İnce ince tüm detaylar düşünülmüş, emek verilmiş hem de çok.

 

Ch'i Book Cafe Sosyal Alemde

Facebook

İnstagram

Twitter

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Türkiye ve Dünyadan en çok okunan ve en ilgi gören haberler sitemizde.
Ziraat Bankası Kredi Başvurusu
Halkbank Kredi Başvurusu