Başakkent Holding 20.Yılında

Ülkemiz istihdamına büyük katkılar sunan Başakkent Holding’in ilk şirketi Başak İnşaat’ın daha önceden planlanan 20.yıl kutlamaları, ülke ve bölgedeki yaşanan kritik süreçten dolayı ertelendi.

Başakkent Holding 20.Yılında

Güncel - 2018-04-17 12:52:29

Başakkent Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Başak, 20 yılını 17 Nisan’da dolduracak olan Başak İnşaat’ın kutlama etkinliklerini ertelediklerini kamuoyuna duyurdu.

 

Aynı zamanda Türkiye Milletvekilleri Birliği Genel Başkanı ve Şanlıurfa 23.Dönem Milletvekili olan Ramazan Başak’ın sahibi olduğu Başakkent Holding’in bünyesindeki Başak İnşaat’ın 20.yıl etkinlikleri için ertelendi. Başak ülkemizin ve milletimizin hassasiyetlerine önem verdiklerini ve her zaman milletinin yanında olduğunu belirtirken, etkinliklerin ertelenme gerekçesini şu sözlerle ifade etti:

“Bulunduğumuz dönemde ülkemiz ve bölgemizin içinde bulunduğu kritik süreçten dolayı, 17 Nisan 1998’de kurulmuş olan Başak İnşaat’ımızın 20.yılından dolayı planlanan tüm etkinliklerini ertelemiş bulunmaktayız. Birlik ve beraberliğimizle ülkemiz ve İslam aleminin içinde bulunduğu bu sıkıntılardan kurtulacağına olan inancımız tamdır. Ülke ve milletin çıkarlarını kendi menfaatlerinden her zaman üstün tutan Başakkent Holding olarak istihdam sağlamaya, üretmeye, gece gündüz demeden devam edeceğiz. Ülkemizin en büyük sorunlarından biri olan cari açığın kapanması için millet olarak çok çalışmalıyız.”

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Türkiye ve Dünyadan en çok okunan ve en ilgi gören haberler sitemizde.
Ziraat Bankası Kredi Başvurusu
Halkbank Kredi Başvurusu