Reklamı Geç

İspanya'da Görülen Ufo

Ispanya'da amatör bir kamera ile çekilen görüntülerde UFO ile yakın temas akıllarda soru işareti bıraktı. Görüntülerin gerçek olup olmadığına dair bir açıklama henüz gelmedi. Sosyal alem bu görüntülere odaklandı.


Ispanya'dan gelen görüntüler eğer gerçekse UFO ile ilk defa yakın temas görüntülenmiş olacak. Deniz kenarında bir otelde bir grup turistin vakit geçirdikleri sırada gök yüzünde olağan dışı hareketler olmaya başladı. Turistlerden bir eline kamerayı aldı ve kayıda başladı. Gökyüzünde ucan daire gören turistler ucan daireyi izlemeye başladılar. Bir taraftanda kamera kayıttaydı.

Ucan daire gök yüzünde değişik hareketler yaptı. Ani hızlanmalar ve dairesel hareketler yapan ucan daire turistlerin meraklı bakışları içerisinde gök yüzünde dolaştı.UZAYLI GARSON İLE İLETİŞİME GEÇTİ

Sonra kamera garsonun bahcenin arkasına doğru gittiğini farketti ve o otarafa kamerayı cevirdi. İnanılmaz olay o anda gerçekleşti. Bir uzaylı tek başına orada bekliyordu. Kısa boylu, büyük gözlü ve üzerinde siyah bir elbise vardı. Garson uzaylıya doğru yürüdü. Uzaylıya doğru eğilen garson, sanki uzaylı ile telapatik iletişime geçercesine uzun süre bakıştı. Ardından oradan ayrılan garson telefonuna doğru yöneldi. Bu arada uzaylı gök yüzünü gösterdi, kamera otarafa döndü sonra tekrar uzaylıya dönünce uzaylı yerinde yoktu.GARSON IŞINLANDI

Garson telefonu ile birşeyler konuştu. Kameraya çekildiğini görünce kızan garson kamerayı çekene tepki gösterdi. Ardında UFO mekanı üzerine doğru geldi. Ve garso UFO tarafından ışınlandı.

Görüntüler o anda bitiyor. Yaşananların gerçek olup olmadığı henüz bilinmemekte. Konu ile ilgili resmi bir açıklamada yapılmadı. Yaşanan olağan dışı durum hakkında detaylı bilgiler geldiğininde paylaşılacaktır.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu